KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15343264
nr 1534 3264
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 65/360. Daterade -74, Bildmått: 32x43 cm, yttermått inklusive ram: 44x57 cm
Kondition: missfärgningar
måndag 17 april 2023
kl 18:01:23
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén